websporSon dönemlerde adından sıkça söz ettiren bir başka yayıncılık sitesi de Webspor sitesi. Online olarak maç yayını hizmeti sunan bu sitede Türkçe dil anlatımıyla maçları izleyebilirsiniz.

Futbol severlerin internette canlı maç izleyecek site bulmaları sorun değil. Ancak kaliteli yayınlara erişmek halen bir problem durumdadır.  Söz konusu yayınları veren sitelerin sayısı oldukça azdır. Webspor sistemi kullanan www.justintvhd.com da yayınları bulabilmektesiniz.

Webspor maçları reklamsız izleniyor mu?

Bu soruya yanıt: Evet. Sitede yer alan yayınlarda kullanılan özel yazılımlar sayesinde player ekranları mümkün olduğunca reklamlardan arındırılıyor. Zira webspor sisteminin en önemli farkı da bu reklamsız içerik sunumu. Sitede basketbol maçlarının popüler olanları da kullanıcılara sunuluyor. JustintvHD.com ekibi tüm maçları özenle derleyip site anasayfasında başlama saatine göre sıralar ve kullanıcılara bu yayınları ulaştırır.

Justin tv ile webspor farklı mı?

Sitemizdeki justin tv yayınlarının webspor yayınlarından pek bir farkı bulunmuyor. İki sistemde de reklamlardan arındırılmış yayınlar takılmasız ve şifresiz olarak kullanıcılara ekibimiz tarafından sunuluyor. Sizlerin beğenisiyle hızla büyüyen websitemiz dünyanın en popüler spor karşılaşmalarını canlı yayınladığı gibi maç özetlerini de kısa sürede yayına sunmakta.

justin tv izleBuffer this pageDigg thisShare on StumbleUponShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on RedditShare on LinkedInShare on TumblrShare on YummlyFlattr the author

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Warning: fopen(cache2/eeea0321210194e675fab86ff2269db6.cache): failed to open stream: Permission denied in /home/justinhd/public_html/cache.php on line 21

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/justinhd/public_html/cache.php on line 22

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/justinhd/public_html/cache.php on line 23